Polski Związek Wędkarski

Zawody członków ZO PZW w Katowicach i Prezesów kół - 22.06.2024 r. zb. Długi w Rajsku

Jarosław Pawlak

Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach zaprasza członków Zarządu Okręgu PZW w Katowicach i Prezesów kół

w dniu: 22 czerwca 2024 r. na zawody w dyscyplinie spławikowej.

Zawody zostaną rozegrane na Zb. Długi w Rajsku. Zbiórka do godz. 6:50

Miejsce zbiórki zawodników przy rybaczówce, wjazd od ulicy Przemysłowej.

Link do miejsca zbiórki:

👉 https://maps.app.goo.gl/Egv3e6YayPwVujTX6

W przypadku braku możliwości startu prezesa koła, zastąpić może go tylko wiceprezes koła. Jeżeli prezes koła jest jednocześnie członkiem ZO to z tego koła startuje tylko jedna osoba, która wniesie opłatę startową w kwocie 80 zł tylko w kasie biura ZO PZW w Katowicach.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego cz.3  Załącznikiem nr 2 do Uchwały 176/2023 Prezydium ZO PZW w Katowicach oraz Regulaminem Konkursów „Okręgowe zawody wędkarskie”.

Sędzia główny: Ryszard Seroka

Harmonogram godzinowy oraz mapa rozmieszczenia sektorów zostaną podane na odprawie przed zawodami.

Termin zgłoszeń upływa 15 czerwca 2024 r. o godz. 2400
Rezygnacja ze startu w zawodach z prawem zwrotu opłaty startowej przysługuje tylko zawodnikom, którzy dokonają rezygnacji do 15 czerwca 2024 r. do godz. 2400.
Po tym terminie opłata startowa w całości przechodzi na koszty organizacji zawodów.

23 maja 2024r                                                                                Okręgowy Kapitanat Sportowy